kelebeksohbet.com

          


 

Kelebek Scriptleri Hakkında

Kelebek Script'in farki nedir?

 1) Türkiyenin en güvenli mirc scripti.
 2) Kaliteli bir alt yapi üzerine kurulu.
 3) Kullanıcıların her isteğine cevap verebilir biçimde.
 4) Ev ve Cafe kullanicilari için ideal.
 5) Klavye Bilgisayar Market guvencesi altinda.
 6) Herhangi bir sorunla karsilasilirsa muhatabi ile, telefon, fax veya bire bir gorusme imkani.
 7) Kullanicilarin hizmetine sunulmadan onceen az bir hafta boyunca farkli makinelerde ve birinternet cafede test edilmesi.
 8) Kullanicilarin yolladigi mailler baz alinarak yeni versionlarda ozelliklerin belirlenmesi.
 9) Script yapimcilarinin bu ise yillarini vermis ve sadece kullanicilarina en iyiyi sunabilme isteklerinin olmasi.
10) Herhangi bir kullanici sayisi kaygisinin olmamasi.
11) Ve herseyden en onemlisi bu isi SEVEREK yapmamiz ve kullanicilarimiza duydugumuz SAYGI, SEVGi...

Kelebek Script hakkinda cesitli soylentiler duydum bu söylentilere cevap vermek istermisiniz.?

Çok doğal çünkü ülkemizde yükselenin ayağını kaydırmaya çalışmak gibi bir alışkanlık hatta bir hastalık var. Biz çıkarttığımız her versionda mutlaka telefonumuzu, faximizi ve açık adresimizi yazmaktayiz. Bu tür söylentiler yayan, hakkimizda çeşitli iddialarda bulunan kişiler niçin bizlere ulaşmıyor? Ne yapıyorsak kullanıcılarımıza en iyisine verebilmek için yapmaktayız ve bu yolda mutlaka bizi sevmeyenler hatta nefret edenlerle karşılaşacağız. Fakat hiçbir zaman yılmayacağımızı, IRC devam ettikçe, KELEBEK Script'in durmadan yeni versionlarla kullanıcıları ile buluşacağının garantisini verebiliriz. Herhangi bir sorunla karşılaşırsanız bizlere çekinmeden ulaşabilirsiniz. Bizler IRC Tutkunlari yani sizler için varız.....

Kelebek Script'in yapimcisi kimdir?

Kelebek Script'in yapımcıları Klavye Bilgisayar Script Coderleri'dir (KBSC) mIRC 6.3 versionu üstüne kodlanmıstır.
Daha fazla bilgi için : KBSC Sitesine göz atabilirsiniz.

Internet Cafeler neden KELEBEK Scripti tercih ediyor?

Çünkü kullanıcılarımıza gerekli güveni ve saygıyı verebildiğimize inanıyorum. Bilindiği gibi ülkemizde Internet Cafe'ler cok yaygın ve bir cogu scriptlere güvenemediğinden dolayı cafelerinde düz mIRC kullanmaktaydı. Günümüzde yaptigimiz arastirmaya gore Türkiye'deki Internet Cafelerin %43.78'i Klavye Bilgisayar Güvencesindeki KELEBEK Scripti kullanmaktadir... Hepsine teşekkürlerimizi bir borçbiliriz.

Kelebek Script'in serverlar listesine serverimi nasil ekletirim?

Kolay. Script@kelebek.gen.tr adresine: serverinizin adini, sizin adinizi, IRC'de kullandiginiz nickinizi, serveriniz hakkinda kisa bir bilgiyi yollamaniz yeterli. Bir sonraki versionda serverlar listesinde serverinizin adini goreceginizden emin olabilirsiniz.

NOT: 1-Cinsel icerikli ve Turk genel ahlakina uygun olmayan serverlar eklenmez.
2- Klavye Bilgisayar Güvencesindeki sunuculara saldırı ve lamer girişimlerde bulunanan kişilere ait sunucu isimleriKelebek Script'e eklenmez.

KELEBEK Script'e koyulmasini istedigim bir ozellik var?

script@kelebek.gen.tr adresine aklinizdaki fikiri yazabilirsiniz. Dusundugunuz seyin kodlanmis veya kodlanmamis olmasi onemli degil. Eger gercekten mantikli ve faydali bir fikir ise yapimci tarafindan kodlanip KELEBEK Scriptin yeni versionuna eklenebilir.

Kelebek Scripti nereden download etmeliyim?

KELEBEK Script'in İLK ve TEK download adresi: www.kelebek.gen.tr 'dir. Lutfen diger sitelerde yayinlanan Kelebek Scriptleri bilgisayariniza indirmeyiniz ve kullanmayiniz. KELEBEK Script'in Tek download adresi www.kelebek.gen.tr 'dir.

Server Listesinde cok fazla server var neden?

KELEBEK Script'i Local bir script yapmaktan kaciniyoruz. Ayrica turkiyede tekellesmis server katagorilerinden ve zihniyetindende bikmis durumdayiz. Genel olarak bilinen sunucular disinda, profesyonel veya acemi olarak kurulmus bircok sunucu oldugu bir gercek ve her sunucu sahibi ve yetkilileri sunuculari icin bir gayret sarf etmekte. Bizde bu sebeple bu gayretlere bizimde bir katkimiz olsun diyerek bildiğimiz her türlü serveri ve bize mail atip serverlarinin eklenmesini isteyen herkesin sunucusunu ekledik. KELEBEK Script'i Locallestirmek asla istemiyoruz. Diger bir deyisle biz kendi sunucumuz için script cikartmiyoruz. Bizi destekleyen, bize güvenen insanlar cabaliyoruz. Ve elimizden geldiğince KELEBEK Script gün geçtikçe Globallesecektir.

 Kelebek Script

Kelebek Script® v.Media
Kelebek Script® v.4.0
Kelebek Script® v.3.0
Kelebek Script® v.2.0
Kelebek Script® v.1.0


IRC Bilgi Menüsü

IRC Nedir ?
IRC Komutları
Genel Kurallar
Kanal Kuralları ve İşletim Sistemi
Global Kanallar

 

Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır
KelebekSohbet.Com Tasarım : webmaster